0,00 zł 0
Zawartość koszyka

Do darmowej dostawy: 200 zł

Koszt dostawy:
suma: 0,00 zł
Przejdź do podsumowania
Serwis maszyn

Naprawa maszyn domowych

Dousa to firma z wieloletnim doświadczeniem i bogatą tradycją. Punkt naprawy maszyn znajduje się w tym samym miejscu od ponad 70 lat! - centrum Wrocławia, ul. Pomorska 15. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym domowych maszyn do szycia, zakupionych w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym.

Przyjmujemy do naprawy i przeglądu także maszyny do szycia starego typu, m.in. Łucznik klasa 800 i 400 (np. 884, 827, 466, 451) oraz Singer kl.800 (np. 834). Przykładowe usługi to:

  • wymiana naprężacza,
  • zębatek,
  • sprężynek,
  • paska napędowego,
  • regulacja maszyny,
  • czyszczenie / konserwacja

Ważne: Z uwagi na to, że na usługę naprawy maszyny wystawiamy gwarancję, na warsztat przyjmujemy tylko wybrane modele. Przed przyjazdem do naszego warsztatu lub wysyłką kurierem najlepiej skontaktować się najpierw telefonicznie:

tel. stac.: +48 713-287-366
kom.: +48 605-030-629

Podpowiemy, doradzimy, damy znać czy będziemy mogli pomóc w tym konkretnym przypadku i czy posiadamy na stanie części do danego modelu. Przed rozmową warto sprawdzić jak dokładnie nazywa się maszyna. Sama nazwa producenta może być niewystarczająca, najlepszy byłby także jej model. Możemy wstępnie określić przybliżony koszt i czas naprawienia usterki, konkretniej dopiero po pełnym zdiagnozowaniu problemu.

Zapraszamy także do zakładki z częściami zamiennymi w naszym sklepie internetowym. Znajduje się tam asortyment do maszyn domowych, owerloków i maszyn przemysłowych.

Serwis maszyn przemysłowych

Jeżeli potrzebują państwo interwencji przy maszynie przemysłowej (stębnówce, owerloku, renderce itp.), prosimy o kontakt telefoniczny do dawnego działu przemysłowego - obecnie firmy AGO Maszyny do szycia Dawid Wojasiewicz:

kom. +48 501-358-235

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium