
Szukasz produktów konkretnej marki?

Szukasz czegoś konkretnego?

Zestaw igieł do tkanin, dzianin, skóry, jeansu (B)
Opis
Zestaw igieł do tkanin, dzianin, skóry, jeansu (B)
W komplecie otrzymasz najwyższej jakości igły Organ na pięknych blistrach. Kolba igieł jest półpłaska, a więc igły pasują do większości domowych maszyn do szycia.
Zestaw igieł B zawiera:
Igły do jeansu w rozmiarze 90 i 100 (5 sztuk). Ostrze igły jest specjalnie wyprofilowane by radzić sobie z grubymi tkaninami. Igły są idealne do szycia grubszych tkanin naturalnych czy syntetycznych, np. jeans (denim) czy drelich.Igły uniwersalne do tkanin w rozmiarze 90 (5 sztuk). Idealnie nadają się do szycia tkanin naturalnych i syntetycznych o średniej grubości - np. len, bawełna, poliester, elastany, lycra, nylony, wiskoza.
Igły kulkowe do dzianin w rozmiarze 75 i 90 (5 sztuk). Są to specjalne igły przygotowane do pracy z dzianinami i materiałami elastycznymi. Ostrze igły jest zaokrąglone, co powoduje, że igła nie przecina materiału. Jej konstrukcja zapobiega przepuszczaniu ściegów na rozciągliwych materiałach.
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.