Szanowni Państwo, z uwagi na ogromne zainteresowanie ofertą naszego sklepu internetowego informujemy, iż mogą występować niewielkie opóźnienia związane z wysyłką zamówionych towarów. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, robimy co możemy, żeby przesyłki wychodziły od nas na czas. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 71 328 73 66 / +48 605 030 629.
Producenci
Szukasz produktów konkretnej marki?
Raty i leasing

Raty standardowe lub10x0%

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

UWAGA! W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dbając zarówno o Państwa jak i Nasze bezpieczeństwo, od dnia 28.03.2020 (sobota) sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania! Zapraszamy na zakupy online, w sklepie internetowym. Przesyłki z zamówieniami nadal będą wysyłane. Życzymy dużo zdrowia 🙂

Gwarancje

Gwarancja na maszyny sprzedawane w naszym sklepie to standardowo 2 lata. Wiele z towarów ma jednak od 3 do nawet 5 i 6 lat gwarancji door to door na terenie naszego kraju (czyli w granicach Polski). Szczegóły znajdują się w rozszerzonym opisie danego przedmiotu (np. gwarancje dla przedsiębiorców / firm) lub można się skonsultować w tej sprawie telefonicznie.

Warunki rozszerzonej gwarancji zależą od producenta maszyny, ale w większości przypadków należy wykonać przegląd przed upływem drugiego lub trzeciego roku w jednym z autoryzowanych serwisów maszyn do szycia.

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o jej dokładne sprawdzenie - dodatki znajdują się często w wolnych przestrzeniach opakowania a także w schowkach maszyn. Karta gwarancyjna powinna być załączona wraz z dowodem zakupu (najczęściej są ze sobą spięte).

Konsultacje telefoniczne pod numerem +48713287366

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium